Apartmány Dolac a Damír

2 - 4 lůžkové apartmány, bez jídla, kuchyňka, lednice, moře 100 m

Apartmány Damír a Dolac - na vyžádání.

Další - dle nabídky v CK.

Svatý Filip a Jakov je městečko na pobřeží Pašmanského kanálu, 3 km severozápadně od Biogradu na Moru, ideální pro podnikání výletů do okolních národních parků Paklenica, k vodopádům Krka, na souostroví Kornaty či do starobylého Zadaru. Doporučujeme všem milovníkům klidné dovolené a hlavně pro rodiny s dětmi, pro které je připraveno spousta atrakcí a krásné pláž.

Apartmánový dům DAMÍR je vkusně vybavený rodinný dům asi 700 m od centra a 150 m od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V domě jsou čtyři klimatizované apartmány – vždy jedna nebo dvě dvoulůžkové ložnice, obývací kuchyně, gauč pro dvě osoby, koupelna a balkón.

Apartmánový dům DOLAC je příjemný, dvoupatrový dům, na klidném místě, asi 650 m od centra  a 300 m od dlouhé, písčito - oblázkové pláže. V domě je šest apartmánů - vždy dvoulůžková ložnici + jedno lůžko, kuchyně, koupelna, balkon, TV/SAT, WIFI. U pěti apartmánů je možnost si připlatit klimatizaci. Příjemné posezení pod krytou terasou, kde je pro klienty k dispozici gril.

Apartmány pro 2 - 4 osoby, kde je denní místnost s rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem, jídelním stolem, lednicí, samostatná ložnice s manželským lůžkem, koupelna, WC, TV/SAT, balkón. WIFI připojení na terase a v recepci ZDARMA. Možnost posezení na velké terase s překrásným výhledem na moře.

Parkování - ke každému apartmánu 1 parkovací místo.

bez jídle - vlastní vaření, vlastní stravování

Udržovaný, kvalitní, uzavřený komplex menších domků v klidném prostředí ve stínu borovic na kraji městečka Sv. Filip a Jakov. Procházkou podél moře se dostanete jedním směrem do centra Sv. Filip a Jakov a druhým směrem do Biograd na Moru.

Apartmány jsou cca 150 m od krásné písečné pláže vstup do moře je pozvolný. Pláž v centru letoviska byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou.
Pláž
Pláž
V areálu Margarita Maris jsou osvětlené tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, multifunkční asfaltové hřiště za poplatek, dále dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a dalšími atrakcemi. Milovníci sportu si zde mohou užívat plachtění, potápění, surfování a hlavně plavání. Ideální pro podnikání výletů do okolních národních parků Paklenica, k vodopádům Krka, na souostroví Kornaty či do starobylého Zadaru.
Cena zahrnuje 7x ubytování, klima (DAMÍR), ložní prádlo, ručníky (DAMÍR), WIFI, parkovací místo, závěrečný úklid, delegát, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje pobytová taxa: mládež 12 - 18 let 180 Kč, dospělí 350 Kč, cestovní pojištění
Příplatek za autobus 2 000 Kč nebo doprava vlastní

Pobyt je možný i na více nocí.