Bungalovy RESNIK

2 - 4 lůžkové bungalovy, ALL INCLUSIVE, pivo, víno a nealkoholické nápoje po celý den, teráska s venkovním sezením, 2 děti do 6 let ZDARMA, v lesoparku přímo u moře, nádherné koupaní, pozvolný přístup do moře.

Záloha jen 3 000,- Kč / osoba

Naše expresní doprava za nejnižší ceny v Česku:

  • dospělí              2 000 Kč
  • děti do 12 let    1 500 Kč
  • volné sedadlo   1 000 Kč

Autobus odjíždí vždy v pátek:

  • 17.30 Rokycany "MOL"
  • 18.00 Plzeň "Rychtářka"

 

Bungalovy Resnik (ALL INCLUSIVE) umístěné v lesoparku, jedna z nejžádanějších kapacit v naší nabídce a také vždy nejdříve vyprodaná. Čtyřlůžkové bungalovy - 2 děti do 6 let ZDARMA. Uzavřený hotelový komplex a bungalovy v lesoparku. Restaurace, kiosky, bary - vše přímo na pláži. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, kousek od Trogiru, kousek od Splitu. V centrální budově je recepce, restaurace s terasou s výhledem na moře, TV místnost, aperitiv bar, stánek s tiskem a suvenýry, parkoviště, všechny společné prostory jsou klimatizovány.

I letos máme v nabídce velice žádaný hotel Resnik; všechny pokoje a růžové bungalovy mají balkon nebo venkovní sezení, ALL INCLUSIVE "light" - výborná chorvatská kuchyně a nápoje po celý den. U hotelového pokoje je možná pouze 1 přistýlka, v bungalovech jsou možné přistýlky 2.

Mimořádná nabídka :

bílé bungalovy - 2 děti do 10 let ZDARMA yes

Bungalovy: 2 - 4 lůžkové, bez klimatizace, koupelna, WC, terasa; 2 děti do 6 (5,99) let ZDARMA.

Hotel - 2 lůžkové pokoje s balkonem s možností přistýlky, 1 dítě do 6 (5,99) let ZDARMA, klimatizace jen na vyžádání a za příplatek 1 400 Kč / platící osoba / týden.

 

Bungalovy RESNIK - ubytování
Bungalovy RESNIK - ubytování
Bungalovy RESNIK - ubytování
Bungalovy RESNIK - ubytování

Snídaně, oběd, večeře – mezinárodní bufet včetně nápojů; od 10:00 do 22:00 točené pivo, víno, nealko nápoje; 16:00 - 17:00 hodin je zmrzlinový bufet pro děti.

Bungalovy RESNIK - restaurace
Bungalovy RESNIK - bar
Bungalovy RESNIK - venkovní bar

Hotelový komplex a bungalovy uprostřed parku se středomořskou vegetací, 7 km od historického centra TROGIRU. Středisko je vhodné pro rodiny s dětmi a klienty, kteří dávají přednost jednoduchému ubytování a dobrému jídlu s programem ALL INCLUSIVE "light". Nedaleko je splitské letiště, ale nemáme žádné stížnosti na nadměrný hluk.

Pláž je vzdálena 50 - 150 m, oblázková, místy písčitá s pozvolným vstupem do moře, na pláži sprchy a lehátka za poplatek. Restaurace, kiosky, bary – vše přímo na pláži.
Bungalovy RESNIK - pláž
Bungalovy RESNIK - pláž
Bungalovy RESNIK - pláž
Bungalovy RESNIK - pláž
Badminton, aerobic, fotbal, košíková, stolní tenis, dětský klub – hlídání dětí ve věku od 4 – 12 let s animačním programem.
Cena za osobu zahrnuje 7 x ubytování, 7 x all inclusive "light" včetně nápojů, (není káva a tvrdý alkohol), všechny spotřeby, úklid, ložní a koupelnové prádlo
Cena nezahrnuje cestovní pojištění, pobytovou taxu: děti do 12 let 0; mláděž 12 – 18 let 180 Kč, dospělí 350 Kč
Děti do 6 let ubytování a all inclusive ZDARMA, platí jen 1 500 Kč za autobus
Příplatek za jednolůžkový pokoj  1 500 Kč - pouze hotelový pokoj
Příplatek za autobus děti do 12 let 1 500 Kč, ostatní nad 12 let 2 000 Kč; autobus odjíždí každý pátek odpoledne
Odjezdová místa naše luxusní autobusy odjíždí: Rokycany - MOL, Plzeň - Rychtářka, České Budějovice (týká se destinací  Trogir - Donji Seget, Kaštela - Resnik)
Vysvětlivky sleva pro děti je možná vždy jen do dovršení uváděného věku (roku)
Aktuální cena letenky Praha - Split - Praha nutno ověřit v cestovní kanceláři ADRIA