Trogir

Nejlevnější ubytování hotelového typu s polopenzí

klima, balkón, moře 100 m, krásné pláže yes

 

apartmány s polopenzí:

1 dítě do 12 let a 1 dítě do 14 let ZDARMA

 

pokoje s polopenzí: 

1 dítě  do 6 let ZDARMA

 

Naše expresní doprava :

  • 2 490 Kč

Odjezdy autobusů vždy v pátek:

  • 17.00  Zbiroh - uzavřené garáže autobusů s vrátnicí, kde můžete nechat své auto a nasednout do autobusu
  • 17.30  Rokycany "MOL"
  • 18.00  Plzeň "Rychtářka"

Nádherné historické centrum města je památka chráněná UNESCEM, kterou založili ve 3. století př.n.l. Řekové jako osadu Tragurion. Později obci dobyli Římané. Velký rozmach vznikl za chorvatských a uherských králů, kteří obci přiznali autonomii přes mnohaletý odpor Benátčané v roce 1420 město dobyli a vládli zde celých 400 let. Benátčany vystřídali krátce nato Francouzi, potom na 100 let Rakušané. Od r. 1918 je Trogir v rukou Chorvatů.

Pláže a koupání

Dalmácii navštěvujeme hlavně kvůli nádhernému a průzračně čistému moři. Pláže jsou kamenité i oblázkové s výborným vstupem do moře a jsou v blízkosti hotelu i vilek, které máme v nabídce. Jen pár kroků od hotelu JADRAN kolem hotelu KAIROS až za hotel MEDENA směrem na Vranicu se nachází několik kilometrů dlouhá pláž a promenáda kolem moře s možností pronájmu slunečníků a lehátek, lodí, šlapadel, létaní na padáku aj.

Sport

Trogirská riviéra nabízí výborné podmínky pro vodní sporty – jachting, windsurfing, potápění, ale i tenis, kuželky a stolní tenis.

Zábava

Trogir, kam kdykoliv dojedete lodním taxi, nebo i dojdete pěšky, nabízí večerní i noční pobavení na tanečních terasách, diskotékách. V průběhu sezóny se konají pro široké okolí velice oblíbené zábavní festivaly „Ribarske noci” i koncerty klasické hudby v historických prostorách starobylého skvostu dalmatského pobřeží – Trogiru.

DONJI SEGET

Malebné městečko asi 2.5 km od Trogiru. Nabízíme 2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo 2 - 4 lůžkové apartmány 100 m od moře, vždy s balkonem či terasou, kuchyňkou s lednicí a koupelnou. Klimatizace je ve všech pokojích i apartmánech.

Ubytování v této destinaci

apartmánový dům

Apartmány u Trogiru

2 - 6ti lůžkové, krásné apartmány, lednice, kuchyňský kout, vždy balkón s výhledem na moře, 1 - 2 ložnice, rozkládací gauč v obývací kuchyni, moře 100 m, krásné pláže. Stálá klientela - krásné ubytování
2 - 6ti lůžkové apartmány (balkón, kuchyňka, lednice)   V každém apartmánu je balkón, venkovní sezení s krásným výhledem na moře, moře 100 m. Klimatizace 1 000,- apartmán / týden. WIFI ZDARMA. Parkoviště, možnost využití lodního TAXI do Trogiru. DONJI SEGET je malebné městečko asi 2.5 km od...
Villa Kairos

Villa KAIROS *** - moc hezké apartmány, polopenze, kuchyň. kout, lednice, klima, balkón

apartmán, polopenze, 1 dítě do 14 let a 1 dítě do 12 let ZDARMA, klima, TV/SAT, kuchyňský kout, lednice, balkón na moře, moře 100 m, krásné, nepřeplněné pláže. Výborná volba, doporučujeme.
Villa KAIROS *** (apartmány, polopenze, klima, balkón) představuje velice oblíbené a příjemné ubytování.  Z každého apartmánu je boční výhled na moře, moře 100 m. WIFI ZDARMA na sluneční terase a v recepci hotelu KAIROS, parkoviště, možnost využití lodního TAXI do Trogiru. Na sluneční terase je...
Villa Kairos

Villa KAIROS *** pokoje s balkónem, polopenze, lednice, klima

2 lůžkové pokoje, polopenze, 1 dospělí +1 dítě - má slevu 30 %, 1 dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA, klima, lednička, TV/SAT, balkón, moře 100 m, krásné nepřeplněné pláže.
Villa KAIROS *** (polopenze, klima, balkón) velice oblíbené a příjemné ubytování.  Lednice je buď přímo v pokoji (III. patro) nebo na hotelové chodbě (II. patro). Každý pokoj má balkón s venkovním sezením a krásným výhledem na moře, moře 100 m. Na terase a v recepci je ZDARMA připojení k WIFI,...