Trogir

Naše expresní doprava je za nejnižší ceny v Česku:

 • dospělí             2 000 Kč
 • děti do 12 let   1 500 Kč

Odjezdy autobusů vždy v pátek:

16:30 Rokycany "MOL"
17:00 Plzeň "RYCHTÁŘKA"

Víkendové koupání

Cena 1 200,- zahrnuje:

 • pátek: odjezd v 17. hodin z Plzně
 • sobota: ráno příjezd na místo
 • celý den u moře, nákupy
 • večer cca v 18 hodin odjezd
 • neděle: ráno příjezd do ČR

  ádherné historické centrum města je památka chráněná UNESCEM, kterou založili ve 3. století př.n.l. Řekové jako osadu Tragurion. Později obci dobyli Římané. Velký rozmach vznikl za chorvatských a uherských králů, kteří obci přiznali autonomii přes mnohaletý odpor Benátčané v roce 1420 město dobyli a vládli zde celých 400 let. Benátčany vystřídali krátce nato Francouzi, potom na 100 let Rakušané. Od r. 1918 je Trogir v rukou Chorvatů.

  Pláže a koupání

  Dalmácii navštěvujeme hlavně kvůli nádhernému a průzračně čistému moři. Pláže jsou kamenité i oblázkové s výborným vstupem do moře a jsou v blízkosti hotelu i vilek, které máme v nabídce. Jen pár kroků od hotelu JADRAN kolem hotelu KAIROS až za hotel MEDENA směrem na Vranicu se nachází několik kilometrů dlouhá pláž a promenáda kolem moře s možností pronájmu slunečníků a lehátek, lodí, šlapadel, létaní na padáku aj.

  Sport

  Trogirská riviéra nabízí výborné podmínky pro vodní sporty – jachting, windsurfing, potápění, ale i tenis, kuželky a stolní tenis.

  Zábava

  Trogir, kam kdykoliv dojedete lodním taxi, nebo i dojdete pěšky, nabízí večerní i noční pobavení na tanečních terasách, diskotékách. V průběhu sezóny se konají pro široké okolí velice oblíbené zábavní festivaly „Ribarske noci” i koncerty klasické hudby v historických prostorách starobylého skvostu dalmatského pobřeží – Trogiru.

  DONJI SEGET

  Malebné městečko asi 2.5 km od Trogiru. Nabízíme 2 - 5 lůžkové apartmány do 200 m od moře, vždy s balkonem či terasou, kuchyňkou s lednicí a koupelnou. Klimatizace je za příplatek 1000 Kč / apartmán / týden.

  Ubytování v této destinaci

  Apartmány v Trogiru (pouze ubytování)

  2 - 5 lůžkové apartmámy bez jídla, kuchyně, lednice - 7 nocí
  DONJI SEGET je malebné městečko asi 2.5 km od Trogiru. Nabízíme 2 - 5 lůžkové apartmány do 200 m od moře, vždy s balkonem či terasou, kuchyňkou s lednicí a koupelnou. Klimatizace je za příplatek 1000 Kč / apartmán / týden. 
  pláž

  Hotel KAIROS *** - luxusní apartmány

  4 lůžkový luxusní apartmán, polopenze, 2 děti do 12 let ZDARMA, polopenze, klima, kuchyňský kout, lednice, balkón s výhledem na moře. Do konce ledna autobus ZDARMA.
  Hotel KAIROS *** (apartmány, polopenze) představuje velice oblíbené a příjemné ubytování, moře 100 m, z každého apartmánu je boční výhled na moře, na terase a v recepci hotelu KAIROS je ZDARMA připojení k WIFI, parkoviště, možnost využití lodního spojení do Trogiru, široká nabídka sportovního...
  Hotel KAIROS ***

  Hotel KAIROS ***

  2 lůžkové pokoje, polopenze, 1 přistýlka, dítě do 6 let ZDARMA, klima, balkón na moře, moře 100m, TV sat, lednice v pokoji nebo na chodbě v hotelu. Do konce ledna autobus ZDARMA.
  Hotel KAIROS *** (polopenze, klima, balkón) velice oblíbené a příjemné ubytování, moře 100 m, z každého pokoje je boční výhled na moře, na terase a v recepci hotelu KAIROS je ZDARMA připojení k WIFI, parkoviště, možnost využití lodního spojení do Trogiru, široká nabídka sportovního vyžití. Na velké...