O nás

 

Léta praxe v cestovním ruchu

Naši rodinnou firmu jsme založili v roce 1991 a v roce 1992 jsme koupili naše první autobusy. Připravujeme pro vás letní pobytové zájezdy k moři, zimní rekreace na horách, pobyty pro kolektivy, podniky, pořádáme též zájezdy na objednávku. Za léta praxe jsme získali mnoho cenných zkušeností a také dobré jméno u našich zahraničních obchodních partnerů. Co se týká Itálie a Chorvatska máme díky 30 rokům práce značné zkušenosti, kvalitní produkty a velice příznivé ceny. S námi nešlápnete vedle.

Delegáti naší cestovní kanceláře

V místě vašeho pobytu se o vás starají zkušení delegáti naší cestovní kanceláře, které pro vás pečlivě vybíráme.

Vždy nejlepší cena na trhu

Vždy se snažíme pro vás zajistit levnější zájezdy s polopenzí nebo bez jídla, ale i dražší s ALL INCLUSIVE stravou, ale vždy s přesným vymezením služeb, které garantujeme. Porovnejte naše nabídky s ostatními. Naše expresní dopravu znamená, že neobjíždíme a nesbíráme klienty po celé republice, ale nabíráme Vás, klienty na dvou až třech místech. Snažíme se, abyste dovolenou čerpali co nejdříve po příjezdu do letoviska a nečekali až do večera na ubytování, jak to je u jiných cestovních kanceláří. Vždy vybíráme jen to nejlepší za rozumnou cenu.

Spokojení klienti

Důkazem toho, že se o vás dobře staráme jsou naši stálí klienti, kteří navíc naši cestovní kancelář doporučují svým příbuzným a známým. Každý rok se snažíme pro vás vyhledávat nové destinace podle vašich přání a požadavků. Chceme, abyste byli co nejrychleji dopraveni na místo Vaší dovolené, kde už Vás očekává náš delegát aby se postaral o rychlé ubytování a klidný průběh Vaší dovolené.

Rádi vám poradíme

Pracovnice naší cestovní kanceláře i naši prodejci vám poradí a vyberou vaši dovolenou podle vašich požadavků. V týdnu před odjezdem dostanete kompletní "Pokyny na cestu", kde máte veškeré informace o odjezdu a pobytu.

Katalog zájezdů

Každoročně rozesíláme náš katalog všem klientům, kteří byli na některém našem zájezdu a kteří při vyplňování cestovní smlouvy zadali správnou adresu. Na webových stránkách najdete fotogalerii a další aktuální informace.

Záloha za osobu dle dohody v cestovní kanceláři, obvykle 3 000,- / os., doplatek zájezdu je vždy do 1 měsíce před odjezdem. 

Pojištění do zahraničí včetně storna zájezdu plnění

léčebné výlohy 3 000 000 Kč
pojištění odpovědnosti 2 000 000 Kč
cestovní doklady 4 000 Kč
ošetření zubů 5 000 Kč
osobní věci 10 000 Kč
storno zájezdu 20 % spoluúčast
asistenční služby bez limitu

Přijímáme též zaměstnanecké benefity

Možnost zaplacení 50 % ceny zájezdu za jednu osobu poukázkami - FLEXI PASSY, UNI ŠEK, EDENRED