POLYNESIA REZORT *** v roce 2021 není v nabídce

2 - 5ti lůžkový apartmán, s polopenzí i bez jídla, 1 dítě do 14 let ZDARMA, terasa, bazén, kuchyňský kout, lednice, krásné prostředí, nejkratší cesta, výborná volba.

 

  • ap. s 1 ložnicí + obývací kuchyně
  • výborná polopenze, velký výběr
  • kuchyňka, lednice, TV/SAT
  • terasa nebo balkón
  • 2 krásné bazény s lehátky
  • vláček do Umagu, krásné prostředí

Rezort POLYNESIA  se nachází v lesoparku Katoro asi 3 km od Umagu. Pláže přírodní, kamenité, oblázkové cca 100 m. Dva krásné venkovní bazény se sladkou vodou, lehátka u bazénu jsou zdarma, tenisové kurty, stolní tenis, dětské hřiště, plážový volejbal, animace pro děti, prázdninový vláček do Umagu, taneční terasa, market a směnárna jen pár kroků od recepce. Snídaně a večeře formou bohatých švédských stolů, výborná kuchyně  v restauraci v komplexu. Ubytování v apartmánech s kuchyňkou a lednicí, vždy terasa či balkón. Parkování je za poplatek 1 €/den u apartmánu.

Vybavení: klimatizovaná recepce, směnárna, taneční terasa, WI-FI a sejf na recepci za poplatek, v blízkosti je restaurace, kavárna, pizzerie, market. Snídaně a večeře formou bohatého bufetu jsou podávány v restauraci, která se nachází přímo v komplexu, kde je také fast food, snack bar a supermarket

Ubytování: studia a apartmány jsou jednoduše vybaveny. Hosté mohou za poplatek využívat služby wellness center nacházejících se u hotelu Sol Umag. Studia a apartmány mají vždy manželskou dvoupostel  +  1, 2 nebo 3 přistýlky. MONO 3 =  STUDIO 2+1 = jedna místnost s rozkládacím gaučem;  BILO 4 = APARTMÁN 2 + 2 = dvoulůžková ložnice + denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, BILO 5 =  APARTMÁN. 2+3  =  dvoulůžková ložnice + denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby + 1 lůžko, vždy vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, SAT TV, telefon, balkon nebo terasa. Parkování je za poplatek - 1 EUR/den.

Cena zahrnuje 7 x ubytování,7 x polopenze - bufet, prádlo ložní i koupelnové, závěrečný úklid, spotřeby, služby delegáta
Cena nezahrnuje cestovní pojištění, pobytová taxa: mládež 12–18 let 180 Kč, dospělí 350 Kč;
Děti do 14 let na 3. lůžku jsou ZDARMA, platí vždy BUS
Sleva od 14 let na přistýlce  - 1 000,-
Příplatek za BUS děti do 12 let 1 500 Kč, ostatní 2 000Kč