Apartmány u Trogiru / 2 ložnice / klima / wifi / bez jídla / cena za osobu

Vila MIlena - krásné apartmány, lednice, kuchyňský kout, vždy balkón s výhledem na moře, 2 ložnice, moře 100 m, krásné pláže. Stálá klientela - krásné ubytování

 

 

 

 

 

2 - 4 lůžkové apartmány (balkón, kuchyňka, lednice, klima, WIFI) 

Vila MILENA je cca 150 m od moře v klidné zóně střediska Donji Seget. V rodinném domě jsou celkem čtyři klimatizované apartmány s dostupným bezplatným připojením na WIFI. U objektu je k dispozici pro děti malé hřiště se skluzavkou z domečku v koruně stromu, houpačkami, pískovištěm a dalšími hračkami. K dispozici je nově i venkovní bazén pro děti, jehož průměr je 3 m a hloubka 70 cm.

1 x AP pro 4 osoby s možností jedné přistýlky, kuchyně, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna s WC, terasa.
1 x AP pro 2 osoby s možností jedné přistýlky, koupelna s WC, a přes chodbu je ložnice s manželským lůžkem s jednou rozkládací přistýlkou, terasa.
2 x AP pro 4 osoby, kuchyně, koupelna s WC, dvě dvoulůžkové ložnice, velký balkon, venkovní posezení.

Apartmány jsou vždy s balkonem či terasou, kuchyňkou a koupelnou, klimatizace za příplatek 1000 Kč / apartmán / týden.

Moře 100 m, pod hotelem různé malé i větší oblázkové pláže a dobrá dostupnost na velkou a několik kilometrů dlouhou pláž u hotelu Medena. Na pláži kiosky restaurace, slunečníky, lehátka.
pláž
pláž
pláž
pláž
pláž
pláž
pláž
pláž
Cena za apartmán zahrnuje 7 x ubytování, všechny spotřeby, závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, pojištění CK proti úpadku, delegát.
Cena nezahrnuje cestovní pojištění, pobytová taxa: 12 – 18 let 200 Kč, dospělí 400 Kč
Příplatek za autobus  2 490 Kč
Místa a časy odjezdů

naše luxusní autobusy odjíždí vždy v pátek večer: Zbiroh, kde si v hlídaném, uzavřeném objektu můžete nechat auto, Rokycany - Mol, Plzeň - Rychtářka