Hotel SLAVEN ***

Hotelové pokoje ***, dítě do 12 let ZDARMA, klima, TV/SAT, WI-FI, výborné švédské stoly, pivo, víno, nealko ZDARMA, balkón, písečná pláž.

Hotel Slaven - pouze na vyžádání

Ceny a termíny upřesníme v kanceláři.

 

Hotel i hotelové pavilony Slaven leží jen 2 minuty chůze od centra krásného, lázeňského městečka Selce. K vybavení hotelu patří restaurace, aperitiv bar, kavárna, taverna, venkovní terasa. V hotelu je recepce, která je k dispozici i klientům v depandanci.

Jednolůžkový pokoj nebo neobsazené lůžko ve dvoulůžkovém pokoji je za příplatek 70 % z ceny za osobu.

Ubytování: nově vybavené 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Vždy koupelna se sprchou, WC, denně výměna ručníků, klima.

Tento hotel se nachází 100 metrů od pláže a centra města. Každý den se zde podává snídaně a večeře formou bohatého bufetu včetně nápojů. 

Hotel Slaven poskytuje pokoje se satelitní TV. Většina z nich má vlastní balkon s výhledem na Jaderské moře nebo do parku bez balkónu. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchou. 

Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Hotel je vzdálený 27 km od mezinárodního letiště Rijeka na ostrově Krk. Na hlavní vlakové nádraží v Rijece je to 37 km. Hotelové parkoviště je k dispozici.

Hotel SLAVEN - ubytování
Hotel SLAVEN - ubytování
Hotel SLAVEN - ubytování, koupelna
Hotel SLAVEN - ubytování

Stravování v hotelové části jídelny: snídaně i večeře formou bufetu. Výborná chorvatská i mezinárodní kuchyně.

Snídaně: několik druhů pečiva a dále je vždy máslo, džem, med, vždy sýr, salám, paštika, vejce, vždy opečená nebo ohřátá uzenina, míchaná vejce, vařená vejce, vždy jogurt, mléko, lupínky, ovocná šťáva, různé druhy čajů, káva, kapučino, kakao. Pomeranče, banány, jablka, hrozno, hrušky, nakrájené papriky, rajčata.

Večeře: několik předkrmů, polévka, několik hlavních jídel s různými přílohami, vždy čerstvá zelenina, moučník, ovoce, zmrzlina.

Hotel SLAVEN - jídelna
Hotel SLAVEN - jídelna
Hotel SLAVEN - jídelna
Hotel SLAVEN - jídelna

Hotel má báječnou polohu – téměř u moře a jen 2 minuty chůze od centra krásného, lázeňského městečka Selce.

Pláž je rozlehlá, oblázková i betonová mola přímo u hotelu, bezvadný přístup do moře. Je zde možný pronájem slunečníků a lehátek, v části kolem tobogánu je část pláže písečná, všude na pláži jsou různé kiosky, plážové bary, restaurace a samozřejmostí je příjemná a vstřícná obsluha. Vzdálenost hotelových pavilonů od hotelu a hotelové restaurace i pláže je asi 100 metrů. Moře je nádherné, průzračně čisté.
Hotel SLAVEN - pláž
Hotel SLAVEN - pláž
Hotel SLAVEN - pláž
Hotel SLAVEN - pláž
bar 2 galeba
bar 2 galeba
pláž pod hotelem
pláž pod hotelem
pláž pod hotelem
pláž pod hotelem
bar 2 galeba
bar 2 galeba
Veliký výběr sportovních aktivit např. let padákem, jízda na banánu,“ jízda na vodních lyžích, potápěčské kursy přímo na pláži pod hotelovými pavilony. Při okraji hotelu je minigolf, stolní tenis a na pláži pod hotelem je tobogán. Jen kousek od pláže najdete tenisové kurty.
Hotel SLAVEN - let padákem
Hotel SLAVEN - jízda vláčkem
Hotel SLAVEN - vodní atrakce
Hotel SLAVEN - výletní lodě
Cena za osobu zahrnuje ubytování s polopenzí včetně nápojů, úklid, ložní i koupelnové prádlo
Cena nezahrnuje cestovní pojištění, můžete uzavřít v CA; pobytovou taxu: děti do 12 let neplatí; mláděž 12 – 18 let 200 Kč, dospělí 400 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj upřesníme v CA
Děti do 12 let ZDARMA, platí pouze 2 990 Kč za autobus
Příplatek za autobus 2 990 Kč
Místa a časy odjezdů autobusy odjíždí vždy v pátek 
Vysvětlivky / upozornění sleva pro děti je možná vždy jen do dovršení uváděného věku (roku)