Hotel SLAVEN ***

2 lůžkové pokoje, 1 přistýlka, dítě do 6 let ZDARMA, TV/SAT, klima, balkón na moře moře, polopenze. I přes vyšší ceny, hotel bývá rychle vyprodán.

Každý den monitorujeme situaci, v této destinaci není ani jeden případ s Corona virem. Volejte, pište, ptejte se, jsme tady pro vás !!

Naše expresní doprava je za nejnižší ceny v Česku:

  • dospělí             2 000 Kč
  • děti do 12 let   1 500 Kč
  • volné sedadlo  1 000 Kč

Autobus odjíždí vždy v pátek:

  • 17.30 Rokycany "MOL"
  • 18.00 Plzeň "Rychtářka"

Víkendové koupání

cena 1 000 Kč / osoba zahrnuje:

  • v pátek večer odjezd z ČR
  • sobota: ráno příjezd do Selců
  • celý den u moře, nákupy
  • v sobotu večer odjezd
  • v neděli brzo ráno příjezd do ČR

Hotel i hotelové pavilony Slaven leží jen 2 minuty chůze od centra krásného, lázeňského městečka Selce. K vybavení hotelu patří restaurace, aperitiv bar, kavárna, taverna, obrovská venkovní terasa. V hotelu je recepce a po celou dobu pobytu je s vámi delegát naší cestovní kanceláře.

Jednolůžkový pokoj nebo neobsazené lůžko ve dvoulůžkovém pokoji je za příplatek 4 990 Kč, u zkráceného termínu 2 590 Kč. 

Ubytování: nově vybavené 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Vždy koupelna se sprchou, WC, denně výměna ručníků, klima.

Tento hotel se nachází u vjezdu do Selce, necelých 200 metrů od pláže a centra města. Nabízí krytý bazén a každé ráno se zde podává snídaně a večeře formou bufetu.

Hotel Katarina poskytuje pokoje se satelitní TV. Většina z nich má vlastní balkon s výhledem na Jaderské moře nebo do parku. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchou.

K zázemí hotelu Katarina patří komplex se 2 venkovními bazény, bary a restauracemi. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Hotel je vzdálený 27 km od mezinárodního letiště Rijeka na ostrově Krk. Na hlavní vlakové nádraží v Rijece je to 37 km. Soukromé parkoviště je k dispozici za příplatek.

Hotel SLAVEN - ubytování
Hotel SLAVEN - ubytování
Hotel SLAVEN - ubytování, koupelna
Hotel SLAVEN - ubytování

Stravování v hotelové části jídelny: snídaně i večeře formou bufetu. Výborná chorvatská i mezinárodní kuchyně.

Snídaně: několik druhů pečiva a dále je vždy máslo, džem, med, vždy sýr, salám, paštika, vejce, vždy opečená nebo ohřátá uzenina nebo míchaná vejce, vždy jogurt, mléko, lupínky, ovocná šťáva, různé druhy čajů, káva, kapučino, espreso z espresovače, kakao. Pomeranče, banány, jablka, hrozno, hrušky, nakrájené papriky, rajčata.

Večeře: několik předkrmů, vždy dva druhy polévky, několik hlavních jídel s různými přílohami, vždy saláty s různými zalivkami, moučník, ovoce, zmrzlina.

Hotel SLAVEN - jídelna
Hotel SLAVEN - jídelna
Hotel SLAVEN - jídelna
Hotel SLAVEN - jídelna

Hotel má báječnou polohu – téměř u moře a jen 2 minuty chůze od centra krásného, lázeňského městečka Selce.

Pláž je rozlehlá, oblázková i betonová mola přímo u hotelu, bezvadný přístup do moře. Je zde možný pronájem slunečníků a lehátek, v části kolem tobogánu je část pláže písečná, všude na pláži jsou různé kiosky, plážové bary, restaurace a samozřejmostí je příjemná a vstřícná obsluha. Vzdálenost hotelových pavilonů od hotelu a hotelové restaurace i pláže je asi 100 metrů. Moře je nádherné, průzračně čisté.
Hotel SLAVEN - pláž
Hotel SLAVEN - pláž
Hotel SLAVEN - pláž
Hotel SLAVEN - pláž
bar 2 galeba
bar 2 galeba
pláž pod hotelem
pláž pod hotelem
pláž pod hotelem
pláž pod hotelem
bar 2 galeba
bar 2 galeba
Veliký výběr sportovních aktivit např. let padákem, jízda na banánu,“ jízda na vodních lyžích, potápěčské kursy přímo na pláži pod hotelovými pavilony. Při okraji hotelu je minigolf, stolní tenis a na pláži pod hotelem je tobogán. Jen kousek od pláže najdete tenisové kurty.
Hotel SLAVEN - let padákem
Hotel SLAVEN - jízda vláčkem
Hotel SLAVEN - vodní atrakce
Hotel SLAVEN - výletní lodě
Cena za osobu zahrnuje vždy ubytování s polopenzí, pojištění cestovní kanceláře ADRIA proti úpadku; spotřeby, úklid, ložní i koupelnové prádlo
Cena nezahrnuje cestovní pojištění, můžete uzavřít v cestovní kanceláři; pobytovou taxu: děti do 12 let neplatí; mláděž 12 – 18 let 180 Kč, dospělí 350 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj 4 noci 2 690 Kč, 7 nocí  5 190 Kč
Děti do 6 let mají ubytování a polopenzi ZDARMA, platí pouze 1 500 Kč za autobus
Příplatek za autobus děti do 12 let 1 500 Kč; osoby nad 12 let 2 000 Kč, kromě termínů ZDARMA
Místa a časy odjezdů naše luxusní autobusy odjíždí vždy v pátek večer: Rokycany - Mol, Plzeň - Rychtářka
Vysvětlivky / upozornění sleva pro děti je možná vždy jen do dovršení uváděného věku (roku)