BIBIONE - další možnosti ubytování

Hotel Germania

HOTEL GERMANIA * * *

Bibione - centrum, pláž - 150 m vybavenost: recepce, bazén 15 x 8 m, dětský bazén, lehátka, slunečníky, venkovní vířivka pro 3 osoby(1 vstup v ceně, další za poplatek) restaurace, vnitřní, venkovní bar, televizní místnost, 15 jízdních kol (zdarma k dispozici), výtah, parkoviště stravování: snídaně - mezinárodní bufet včetně nápojů * večeře - servírované menu s výběrem ze 4 předkrmů, 4 hlavních jídla a 4 deserty, zeleninový bufet, nápoje za poplatek popis pokojů: klimatizace, TV sat., telefon, fén, trezor, malá lednička pokoj 1/2 - pokoj s dvoupostelí či 2 samostatnými lůžky, soc. zař. se sprchou, balkon * pokoj 1/3 a 1/4 – pokoj s dvoupostelí či 2 samostatnými lůžky, skříňové lůžko, či palanda, soc. zař.se sprchou, balkon, k dispozici jsou též pokoje pro vozíčkáře výhody: poloha v samém centru, 150 metrů od pláže, dobré ceny, sluneční terasa s bazénem, výborná benátská kuchyně, zrekonstruované pokoje.

Rezidence Itaca

REZIDENCE ITACA * * *

Bibione - centrum, pláž - 0 m, vybavenost: bazén atypického tvaru, dětský bazének, 1 parkovací stání popis: mono 4 - 20 m2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma rozkládacími gauči, max. 4 osoby * bilo 6 – 35 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí a palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, sociální zařízení se sprchou, balkon; vybavenost: klimatizace, TV., trezor výhody: ojedinělá kapacita „blízko moře + bazén, moderně zařízené apartmány.

Villaggio Al Girasoli

VILLAGGIO AI GIRASOLI * * * *

Bibione - centrum, pláž - 500 m, vybavenost: : klimatizace, TV sat., fén, trezor, elektrický kávovar, bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětské hřiště, 1garážové stání * popis: bilo 5 - 30 až 35 m2 přízemí: obývací pokoj, s kuchyň. kout a rozkládací gauč pro 2 osoby, předzahrádka; 1.patro: 1 ložnice s dvoupostelí a 1 lůžkem, sociální zařízení se sprchou, balkon * trilo 6 - 45 m2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, WC, umyvadlo, předzahrádka; 1.patro: 1 ložnice s dvoupostelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon výhody a nevýhody: v dané lokalitě jeden z nejluxusnějších, nadstandardní vybavenost celého areálu, pro danou kategorii malá vzdálenost od pláže i centra, vyšší cenová náročnost = kvalita.

Villagio Leopardi

VILLAGGIO LEOPARDI * * *

Bibione - centrum, pláž - 500 m

vybavenost: TV sat., klimatizace, trezor, venkovní krb, bazén s velkou vířivkou, dětský bazének, 1 parkovací stání popis: bilo 5 - 35 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj, kuchyňský kout, rozkládací gauč pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka; některá apartmá jsou dvoupodlažní.

Alternativa ke komplexu AI GIRASOLI.

Villaggio lid del sole

VILLAGGIO LIDO DEL SOLE * * * *

Bibione - Lido del Sole, pláž- 500 m, vybavenost: bazén s vířivkou, lehátka, slunečníky, dětský bazén a hřiště, animační programy, rozlehlá zahrada, barbecue, u residencí výtah, 1 venkovní či garážové stání popis: bilo 5 - 45 m2 - 1 ložnice s dvoupostelí a 1 lůžkem, obývací pokoj s kuchyň. koutem, rozkládacím gaučem, soc.zař. se sprchou, balkon či předzahrádka * bilo V5 - 45 m2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyň. koutem a rozkládacím gaučem, předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s dvoupostelí a 1 lůžkem, soc. zaří.í se sprchou, balkon * trilo 7 - 60 m2 - 1 ložnice s dvoupostelí + 1 lůžko, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s kuchyň. koutem a rozkládacím gaučem, soc.za.í se sprchou, balkon či předzahrádka vybavenost klimatizace, TV sat., trezor výhody: moderní rekreační komplex s množstvím zeleně, poloha v klidné části a přesto jen 500 od pláže, bazény a široké zázemí, nadstandardně prostorné a kvalitně vybavené apartmány.

Villaggio Tivoli / Michellangelo / San Sira

VILLAGGIO TIVOLI / MICHELANGELO / SAN SIRO * * *

Bibione - centrum, pláž - 500 až 600 m vybavenost: : TV, ne vždy venkovní krb několik různě velkých bazénů a dětských hřišť bazénků, 1 parkovací stání * mono 4 – 25 m 2 obývací pokoj, kuchyňský kout a 2 rozkládací gauče, soc.zař se sprchou, předzahrádka * bilo 4/5 - 36 m2 – 1 ložnice dvoupostel + palanda obývací pokoj s kuchyň. koutem a rozkládacím gaučem, soc. zařízení se sprchou, balkon či předzahrádka; některé apartmány jsou v 1. patře * trilo 5/6/7 - 45 až 55 m2 - 1 ložnice dvoupostel, 1 ložnice se 2 lůžky či 1 lůžkem a palandou délky 180 cm, obývací pokoj, kuchyň. kout a rozkládací gauč, soc. zař. se sprchou, balkon či předzahrádka; většinou dvoupodlažní ap.: pak jsou v 1. patře obě ložnice a sociální zařízení výhody: příjemné, velmi oblíbené a nejžádanější konkrétní ubytování, dostatek soukromí, klidu i zeleně, ideální poloha vzhledem k centru, o něco vyšší , ale zcela adekvátní cena.

Komplex Rialto

KOMPLEX RIALTO * * *

Bibione - Lido del Sole, pláž – 250 m vybavenost: bazén, dětský bazén, v budově výtah, 1 parkovací stání popis: bilo 4 - 30 až 40 m2 * apartmány se nacházejí výhradně v centrální budově * 1 ložnice dvoupostel , obývací pokoj, kuchyň. kout, rozklá- dací gauč pro 2 osoby, balkon, soc. zař. se sprchou trilo 6 - 45 až 55 m2 – 1 ložnice dvoupostel, 2. se 2 samost. lůžky či palandou, obývací pokoj kuchyň. kout, rozkládací gauč pro

2 osoby, soc. zařízení se sprchou, balkon; apartmány ve vilkách mají předzahrádku, jsou dvoupodlažní, v 1. patře jsou obě ložnice a sociální zařízení * výhody a nevýhody: velmi žádaná kapacita, 2 bazény, ideální pro rodiny, v klidné části Bibione, blízko moře, větší vzdálenost do centra

Apartmánový dům Jet

APARTMÁNOVÝ DŮM JET * * *

Bibione - Lido del Sole, pláž - 30 m vybavenost: výtah, 1 parkovací stání, popis : mono 4 - 30 m2 – obývací pokoj, kuchyň. kout, 2 rozkládací gauče, soc. zař. se sprchou, balkon výhody: ideální poloha a těsné sousedství pláže v jedné z nejklidnějších částí Bibione, výhodné cenové podmínky pro rodiny. Blízko k moři větší vzdálenost do centra a do cestovky.

Atollo / Biloba / Landora / Carina

ATOLLO /BILOBA/ LANDORA /CARINA * * *

Bibione - Lido dei Pini, pláž - 50 m vybavenost: výtah, 1 parkovací stání; popis: mono 3/4 – 25 m2 - obývací pokoj, kuchyň. kout, rozkládací gauč pro 2 osoby a další gauč pro 1 či 2 osoby nebo palanda, soci. zař. se sprchou, balkon, bilo 3/4/5 - 38 m2 1ložnice dvoupostel, případně 1 lůžkem, obývací pokoj, kuchyň. kout a rozkládací gauč pro 1 či 2 osoby, soci.zař.se sprchou, balkon; trilo 6 - 50 m2 -1 lož- nice dvoupostel, 1 ložnice se 2 lůžky či palanda, obývací pokoj, gauč pro 2 osoby, kuchyň. kout, soc. zařízení se sprchou, balkon. výhody: poloha blízko moře.

Diana / Aurora / Smeralda / Monte Cartlo / Athena

DIANA / AURORA / SMERALDA / MONTE CARLO / ATHENA * * *

Bibione centrum – pláž 50 m vybavenost a služby: výtah, 1 parkovací stání, zpravidla TV, popis: bilo 4 - 30 m2 – 1ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a případně palandou, obývací pokoj s kuchyň. koutem a případně rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, trilo 5/6 – 45 m2 – 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, quadrilo 6/7/8 – 50 – 55 m2 – jako trilo + 1 menší ložnice navíc výhodná poloha – pláž, centrum, termální lázně.

 

APARTMÁNOVÝ DŮM ALTAN * *

Bibione - Lido dei Pini, pláž - 250 m vybavenost: TV, 1 parkovací stání popis: bilo 4/5 -30 m2 - 1 ložnice dvoupostel, případně 1 samostatné lůžko, obývací pokoj, kuchyň. kout, gauč pro 2 osoby, soc. zař se sprchou, balkon * trilo 6/7 - 50 m2 -1 ložnice dvoupostel, případně 1lůžko, 1 ložni- ce se 2 samost. lůžky, obývací pokoj, kuchyň. kout gauč pro2 osoby, soc. zař. se sprchou, balkon výhody: vzhledem ke vzdálenosti od pláže vyhodná cena

Piazza PoApartmánové domy Piazza Po

Apartmánové domy PIAZZA PO * *

Bibione - centrum, pláž - 500 až 550 m vybavenost : výtah, 1 parkovací stání popis : mono 2/3 - 20 až 25 m2 - obývací pokoj, kuchyň. kout, rozkládací gauč pro 2 osoby či palanda, případně 1 lůžko, soc. zař. se sprchou, balkon * mono 4 - 25 až 30 m2 – obýv. pokoj, kuchyň. kout, 2 rozkládací gauče případně 1 palanda, soc. zař.se sprchou, balkon * bilo 3/4/5 - 35 m2 - 1ložnice dvoupostel, případně 1 lůžko, obývací pokoj, kuchyň. kout a rozkládací gauč pro 1 či 2 osoby, soc. zař. se sprchou, balkon * trilo 5/6/7 - 40 až 50 m2 – 1 ložnice dvoulůžko a případně 1 přistýlka, 1 ložnice se 2 lůžky či palanda, obývací pokoj, gauč pro 1 či 2 osoby a případně 1 přistýlka, kuchyň. kout, soc. zař.se sprchou, balkon výhody: oblíbené a finančně výhodné, řada nákupních možností, klidné místo, cestovka a večeře v italské restauraci DOLCE VITA do 50 m.


 

komplexy s bazénem * * * / * *

Vilky nebo apartmánové domy vzdálenost od pláže: kategorie VM : 0 až 600 m * kategorie VO: 600 až 950 m

Vilky a privátní apartmányVilky a privátní apartmányVilky a privátní apartmányVilky a privátní apartmány

vilky a privátní apartmány

vzdálenost od pláže: kategorie M: do 250 m * vilky 150-400 m * kategorie O: do 950m

popis: mono 2/3/4 - 20 až 30 m2, obývací pokoj, kuchyň.kout, 1-2 rozkládací gauče pro 1-2 osoby a případně palanda, soc. zař. se sprchou, zpravidla balkon či předzahrádka; bilo 4/5 - 25 až 40 m2 1 ložnice dvoupostel a případně 1 lůžko, obývací pokoj kuchyň. kout a gauč pro 1-2 osoby soc. zař. se sprchou, balkon či předzahrádka, některé dvoupodlažní; trilo 4/5/6/7 - 40 až 60 m2, 1 ložnice dvoupostel, 1 ložnice se 2 lůžky či palanda, obývací pokoj, případně rozkládací gauč pro 1- 2 osoby, kuchyň.kout, soc.zař. se sprchou, balkon či předzahrádka, některé dvoupodlažní * quadrilo 6/7/8 - 55 až 70 m2 , totéž jako trilo, ale celkem 3 ložnice

výhody a nevýhody: nejběžnější a finančně nejvýhodnější ubytování v dané oblasti, pestrý výběr typologií a nabídka několika „polohově, bazénově a cenově“ odlišných typologií, nekonkrétnost polohy i skladby