Trogir Seget Donji

Autobusovou dopravu objednáváme u pražského dopravce, který nabírá naše klienty v Plzni. Další nástupní místa jsou možná.

Cena zpáteční jízdenky je  2 990,-

Nádherné historické centrum města je památka chráněná UNESCEM, kterou založili ve 3. století př.n.l. Řekové jako osadu Tragurion. Později obci dobyli Římané. Velký rozmach vznikl za chorvatských a uherských králů, kteří obci přiznali autonomii přes mnohaletý odpor Benátčané v roce 1420 město dobyli a vládli zde celých 400 let. Benátčany vystřídali krátce nato Francouzi, potom na 100 let Rakušané. Od r. 1918 je Trogir v rukou Chorvatů.

Pláže a koupání

Dalmácii navštěvujeme hlavně kvůli nádhernému a průzračně čistému moři. Pláže jsou kamenité i oblázkové s výborným vstupem do moře a jsou v blízkosti hotelu i vilek, které máme v nabídce. Jen pár kroků od hotelu JADRAN kolem hotelu KAIROS až za hotel MEDENA směrem na Vranicu se nachází několik kilometrů dlouhá pláž a promenáda kolem moře s možností pronájmu slunečníků a lehátek, lodí, šlapadel, létaní na padáku aj.

Sport

Trogirská riviéra nabízí výborné podmínky pro vodní sporty – jachting, windsurfing, potápění, ale i tenis, kuželky a stolní tenis.

Zábava

Trogir, kam kdykoliv dojedete lodním taxi, nebo i dojdete pěšky, nabízí večerní i noční pobavení na tanečních terasách, diskotékách. V průběhu sezóny se konají pro široké okolí velice oblíbené zábavní festivaly „Ribarske noci” i koncerty klasické hudby v historických prostorách starobylého skvostu dalmatského pobřeží – Trogiru.

DONJI SEGET - vila Milena 

Malebné městečko asi 2.5 km od Trogiru. Nabízíme 2 - 5 lůžkové apartmány 100 m od moře, vždy s balkonem či terasou, kuchyňkou s lednicí a koupelnou. Klimatizace je ve všech apartmánech.

Spolupráce s CK AŠA

Ubytování v této destinaci

apartmánový dům vila Milena

Apartmány u Trogiru / 2 ložnice / klima / wifi / bez jídla / cena za osobu

Vila MIlena - krásné apartmány, lednice, kuchyňský kout, vždy balkón s výhledem na moře, 2 ložnice, moře 100 m, krásné pláže. Stálá klientela - krásné ubytování
CENA ZA APARTMÁNY NA 7 NOCÍ apartmán 13.5. – 03.6. 02.9. – 23.9. 03.6. – 24.6. 26.8. – 02.9. 24.6. – 01.7. 19.8. – 26.8.  1.7.-8.7. 08.7. – 19.8. AP 2 pro 2 os.  7 990 8 490...